Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

WRZESIŃSKA REKREACYJNA LIGA SIATKÓWKI HALOWEJ 2014/2015 (18. edycja)

 

Terminarz rozgrywek

 

Uwagi do oznaczeń zespołów:

- Gimnazjum nr 1 (k) - drużyna ligi kobiet

- Gimnazjum nr 1 (m) - drużyna 2 ligi mężczyzn

- Młodzik Progress I (S) - drużyna prowadzona przez Szymona Stefańskiego

- Młodzik Progress II (M) - drużyna prowadzona przez Przemysława Motyla

- Gimnazjum nr 2 (I) (M) - drużyna ligi kobiet prowadzona przez Przemysława Motyla

- Gimnazjum nr 2 (II) (S) - drużyna ligi kobiet prowadzona przez Szymona Stefańskiego

TERMINARZ ROZGRYWEK

KIEDY

liga

nr

KTO Z KIM

UWAGI

DZIEŃ

GODZINA

NIEDZIELA

26.10.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

2

1

Gimnazjum nr 1 (m)

  • ·

Starostwo

1500

¸

1630

2

2

Młodzik Progress I (M)

  • ·

Seb-Instal

1630

¸

1800

2

3

Młodzik Progress II (S)

  • ·

BHP

1630

¸

1800

1

4

UKS Błysk - UG Witkowo

  • ·

DG-OKNA

1800

¸

 

1

5

Matador Książno

  • ·

Video Best

1800

¸

 

1

6

Orlik Adams Miłosław

  • ·

SQUAD II

NIEDZIELA

09.11.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

2

7

DG-OKNA II

  • ·

Gimnazjum nr 1 (m)

1500

¸

1630

2

8

Starostwo

  • ·

Młodzik Progress I (M)

1630

¸

1800

2

9

Seb-Instal

  • ·

Młodzik Progress II (S)

1630

¸

1800

1

10

DG-OKNA

  • ·

SQUAD II

1800

¸

 

1

11

Video Best

  • ·

Orlik Adams Miłosław

1800

¸

 

1

12

UKS Błysk - UG Witkowo

  • ·

Matador Książno

NIEDZIELA

16.11.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1330

¸

1500

2

13

Młodzik Progress I (M)

  • ·

DG-OKNA II

1330

¸

1500

2

14

Młodzik Progress II (S)

  • ·

Starostwo

1500

¸

1630

2

15

BHP

  • ·

Seb-Instal

1500

¸

1630

1

16

DG-OKNA

  • ·

Matador Książno

1630

¸

1800

1

17

Orlik Adams Miłosław

  • ·

UKS Błysk - UG Witkowo

1630

¸

1800

1

18

SQUAD II

  • ·

Video Best

1800

¸

 

P

19

Nicolaus Powidz

  • ·

APP

1800

¸

 

P

20

SQUAD

  • ·

Pioruny

 

KIEDY

liga

nr

KTO Z KIM

UWAGI

DZIEŃ

GODZINA

NIEDZIELA

23.11.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1330

¸

1500

K

21

Gimnazjum nr 1 (k)

  • ·

Gimnazjum nr 2 (II) (S)

1500

¸

1630

2

22

Gimnazjum nr 1 (m)

  • ·

Młodzik Progress I (M)

1500

¸

1630

2

23

Starostwo

  • ·

BHP

1630

¸

1800

2

24

DG-OKNA II

  • ·

Młodzik Progress II (S)

1630

¸

1800

1

25

UKS Błysk - UG Witkowo

  • ·

SQUAD II

1800

¸

 

1

26

DG-OKNA

  • ·

Video Best

1800

¸

 

1

27

Matador Książno

  • ·

Orlik Adams Miłosław

NIEDZIELA

30.11.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1330

¸

1500

2

28

Młodzik Progress II (S)

  • ·

Gimnazjum nr 1 (m)

1330

¸

1500

2

29

Seb-Instal

  • ·

Starostwo

1500

¸

1630

2

30

BHP

  • ·

DG-OKNA II

1500

¸

1630

1

31

Matador Książno

  • ·

SQUAD II

1630

¸

1800

1

32

Orlik Adams Miłosław

  • ·

DG-OKNA

1630

¸

1800

1

33

Video Best

  • ·

UKS Błysk - UG Witkowo

1800

¸

 

P

34

Pioruny

  • ·

APP

1800

¸

 

P

35

SQUAD

  • ·

Nicolaus Powidz

NIEDZIELA

07.12.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1330

¸

1500

K

36

Gimnazjum nr 1 (k)

  • ·

Gimnazjum nr 2 (I) (M)

1500

¸

1630

2

37

Gimnazjum nr 1 (m)

  • ·

BHP

1500

¸

1630

2

38

Młodzik Progress I (M)

  • ·

Młodzik Progress II (S)

1630

¸

1800

2

39

DG-OKNA II

  • ·

Seb-Instal

1630

¸

1800

1

40

Matador Książno

  • ·

Video-Best

1800

¸

 

1

41

DG-OKNA

  • ·

UKS Błysk - UG Witkowo

1800

¸

 

1

42

Orlilk Adams Miłosław

  • ·

SQUAD II

NIEDZIELA

14.12.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1330

¸

1500

2

43

BHP

  • ·

Młodzik Progress I (M)

1330

¸

1500

2

44

Seb-Instal

  • ·

Gimnazjum nr 1 (m)

1500

¸

1630

2

45

Starostwo

  • ·

DG-OKNA II

1500

¸

1630

1

46

UKS Błysk - UG Witkowo

  • ·

Matador Książno

1630

¸

1800

1

47

DG-OKNA

  • ·

SQUAD II

1630

¸

1800

1

48

Video Best

  • ·

Orlik Adams Miłosław

1800

¸

 

P

49

SQUAD

  • ·

APP

1800

¸

 

P

50

Nicolaus Powidz

  • ·

Pioruny

 

KIEDY

liga

nr

KTO Z KIM

UWAGI

DZIEŃ

GODZINA

NIEDZIELA

21.12.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

k

51

Gimnazjum nr 2 (I) (M)

  • ·

Gimnazjum nr 2 (II) (S)

1500

¸

1630

2

52

Gimnazjum nr 1 (m)

  • ·

Starostwo

1630

¸

1800

2

53

Młodzik Progress I (M)

  • ·

Seb-Instal

1630

¸

1800

2

54

Młodzik Progress II (S)

  • ·

BHP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIEDZIELA

11.01.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

2

55

Seb-Instal

  • ·

Młodzik Progress II (S)

1500

¸

1630

2

56

Starostwo

  • ·

Młodzik Progress (I) (M)

1630

¸

1800

K

57

Gimnazjum nr 1 (k)

  • ·

Gimnazjum nr 2 (II) (S)

1630

¸

1800

2

58

DG-OKNA II

  • ·

Gimnazjum nr 1 (m)

1800

¸

 

P

59

Nicolaus Powidz

  • ·

APP

1800

¸

 

P

60

SQUAD

  • ·

Pioruny

NIEDZIELA

18.01.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

2

61

Młodzik Progress I (M)

  • ·

DG-OKNA II

1500

¸

1630

2

62

Młodzik Progress II (S)

  • ·

Starostwo

1630

¸

1800

2

63

BHP

  • ·

Seb-Instal

1630

¸

1800

1

64

DG-OKNA

  • ·

Matador Książno

1800

¸

 

1

65

Orlik Adams Miłosław

  • ·

UKS Błysk - UG Witkowo

1800

¸

 

1

66

SQUAD II

  • ·

Video Best

NIEDZIELA

25.01.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

K

67

Gimnazjum nr 1 (k)

  • ·

Gimnazjum nr 2 (I) (M)

1500

¸

1630

2

68

Starostwo

  • ·

BHP

1630

¸

1800

2

69

DG-OKNA II

  • ·

Młodzik Progress II (S)

1630

¸

1800

2

70

Gimnazjum nr 1 (m)

  • ·

Młodzik Progress I (M)

1800

¸

 

P

71

Pioruny

  • ·

APP

1800

¸

 

P

72

SQUAD

  • ·

Nicolaus Powidz

 

KIEDY

liga

nr

KTO Z KIM

UWAGI

DZIEŃ

GODZINA

NIEDZIELA

01.02.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

2

73

Młodzik Progress II (S)

  • ·

Gimnazjum nr 1 (m)

1500

¸

1630

2

74

BHP

  • ·

DG-OKNA II

1630

¸

1800

2

75

Seb-Instal

  • ·

Starostwo

1630

¸

1800

1

76

DG-OKNA

  • ·

Video Best

1800

¸

 

1

77

UKS Błysk - UG Witkowo

  • ·

SQUAD II

1800

¸

 

1

78

Matador Książno

  • ·

Orlik Adams Miłosław

NIEDZIELA

08.02.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

K

79

Gimnazjum nr 2 (I) (M)

  • ·

Gimnazjum nr 2 (II) (S)

1500

¸

1630

2

80

Gimnazjum nr 1 (m)

  • ·

BHP

1630

¸

1800

2

81

DG-OKNA II

  • ·

Seb-Instal

1630

¸

1800

2

82

Młodzik Progress I (M)

  • ·

Młodzik Progress II (S)

1800

¸

 

P

83

SQUAD

  • ·

APP

1800

¸

 

P

84

Nicolaus Powidz

  • ·

Pioruny

NIEDZIELA

08.03.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500

¸

1630

2

85

BHP

  • ·

Młodzik Progress I (M)

1500

¸

1630

2

86

Seb-Instal

  • ·

Gimnazjum nr 1 (m)

1630

¸

1800

2

87

Starostwo

  • ·

DG-OKNA II

1630

¸

1800

1

88

Matador Książno

  • ·

SQUAD II

1800

¸

 

1

89

Orlik Adams Miłosław

  • ·

DG-OKNA

1800

¸

 

1

90

Video Best

  • ·

UKS Błysk - UG Witkowo

NIEDZIELA

15.03.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RUNDA PLAY-OFF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KIEDY

liga

nr

KTO Z KIM

UWAGI

DZIEŃ

GODZINA

NIEDZIELA

22.03.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁY