Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

WRZESIŃSKA REKREACYJNA LIGA SIATKÓWKI HALOWEJ 2013/2014 (17. edycja)

 

 

Wyniki meczów finałowych:

 

Mecz o pierwsze miejsce profesjonalnej ligi:

APP vs TKKF 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)

 

Mecz o trzecie miejsce profesjonalnej ligi:

Nicolaus Powidz vs Juniorzy Progress 0:3 (21:25, 21:25, 22:25)

 

Mecz o pierwsze miejsce pierwszej ligi:

Orlik Adams Miłosław vs Matador Książno 2:3 (25:21, 21:25, 23:25, 25:23, 13:15)

 

Mecz o trzecie miejsce pierwszej ligi:

Video Best vs SQUAD 2:3 (25:20, 26:24, 22:25, 16:25, 7:15)

 

Mecz o pierwsze miejsce drugiej ligi:

DG Okna vs Seb-Instal 3:2 (25:17, 9:25, 25:22, 16:25, 16:14)

 

Mecz o trzecie miejsce drugiej ligi:

Młodzik Progress I (S) vs Starostwo 0:3 (17:25, 16:25, 17:25)

 

Zaległy mecz rundy play-off:

TKKF vs Juniorzy Progress 3:0 (25:22, 25:20, 25:20)

Wyniki meczów rundy play-off:

 

Profesjonalna liga:
TKKF vs Juniorzy Progress – mecz zostanie rozegrany w tygodniu
APP vs Nicolaus Powidz 3:1 (22:25, 25:14, 25:18, 25:20)

 

Pierwsza liga:
Matador Książno vs SQUAD II 3:1 (25:20, 21:25, 25:23, 25:20)
Video Best vs Orlik Adams Miłosław 0:3 (15:25, 23:25, 18:25)

 

Druga liga:
DG Okna vs Młodzik Progress I (S) 3:0 (25:11, 25:20, 25:21)

Seb-Instal vs Starostwo 3:1 (25:22, 16:25, 25:17, 25:18)

 

Liga kobiet:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

Orlik Miłosław

8

6

0

0

2

18

20

7

2,857

640

478

1,339

Gimnazjum nr2

8

5

0

1

2

16

18

12

1,500

648

627

1,033

Gimnazjum nr1 (k)

8

4

0

1

3

13

17

14

1,214

664

651

1,020

Nekla

8

1

2

0

5

7

10

20

0,500

546

685

0,797

LO

8

1

1

1

5

6

8

20

0,400

549

606

0,906

 

 

Profesjonalna liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

TKKF

10

7

2

0

1

25

27

7

3,857

744

584

1,274

APP

10

7

0

3

0

24

27

11

2,455

855

618

1,383

Nicolaus Powidz

10

6

1

0

3

20

21

15

1,400

824

709

1,162

Juniorzy Progress

10

3

1

0

6

11

16

22

0,727

752

794

0,947

SQUAD

10

3

0

0

7

9

12

22

0,545

737

729

1,011

Pobiedziska

10

0

0

1

9

1

4

30

0,133

342

820

0,417

 

 

Pierwsza liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

Matador Książno

14

8

2

2

2

30

35

21

1,667

1283

1207

1,063

Video Best

14

7

3

0

4

27

33

20

1,650

1178

1060

1,111

Orlik Adams Miłosław

14

8

1

1

4

27

31

22

1,409

1216

1164

1,045

SQUAD II

14

5

3

1

5

22

28

25

1,120

1163

1136

1,024

Społem-PiK

14

6

1

2

5

22

27

25

1,080

1166

1057

1,103

CPiR

14

5

1

0

8

17

22

29

0,759

1059

1161

0,912

Seb-Instal 2

14

3

0

3

8

12

19

35

0,543

1131

1223

0,925

Masters Nekla

14

2

1

3

8

11

17

35

0,486

996

1184

0,841

 

Druga liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

DG Okna

12

12

0

0

0

36

36

5

7,200

999

745

1,341

Seb-Instal

12

9

0

1

2

28

30

11

2,727

947

720

1,315

Starostwo

12

7

2

0

3

25

30

16

1,875

1050

904

1,162

Młodzik Progress I (S)

12

4

0

3

5

15

20

25

0,800

942

961

0,980

Gimnazjum nr1 (m)

12

3

1

1

7

12

18

27

0,667

930

1002

0,928

PAKKA

12

2

2

0

8

10

14

28

0,500

807

963

0,838

Młodzik Progress II (M)

12

0

0

0

12

0

0

36

0,000

520

900

0,578