Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Wyniki meczów finałowych:

Mecz o pierwsze miejsce profesjonalnej ligi:
BeClever vs APP 2:3 (23:25, 23:25, 27:25, 25:15, 12:15)

Mecz o trzecie miejsce profesjonalnej ligi:
Nicolaus Powidz vs Juniorzy Progress 2:3 (12:25, 18:25, 25:23, 27:25, 14:16)

Mecz o pierwsze miejsce pierwszej ligi:
Juniorzy II Progress vs Kadeci Progress 2:3 (25:23, 18:25, 24:26, 25:19, 11:15)

Mecz o trzecie miejsce pierwszej ligi:
SQUAD vs Video Best 2:3 (21:25, 25:17, 19:25, 25:20, 12:15)

Mecz o pierwsze miejsce drugiej ligi:
Mały VIP vs SQUAD II 1:3 (15:25, 29:27, 22:25, 19:25)

Mecz o trzecie miejsce drugiej ligi:
PAM Kołaczkowo vs Starostwo 3:2 (23:25, 25:18, 25:21, 18:25, 15:11)


Wyniki meczów rundy play-off:

Profesjonalna liga:
BeClever vs Nicolaus Powidz 3:1 (25:23, 25:14, 23:25, 25:20)
APP vs Juniorzy Progress 3:0 (25:21, 25:11, 25:17)

Pierwsza liga:
Video Best vs Kadeci Progress 2:3 (19:25, 25:17, 25:20, 11:25, 10:15)
SQUAD vs Juniorzy II Progress 0:3 (15:25, 23:25, 23:25)

Druga liga:
Mały VIP vs Starostwo 3:2 (25:22, 25:22, 22:25, 26:28, 15:13)
SQUAD II vs PAM Kołaczkowo 3:0 (25:16, 25:21, 25:13)

 

Aktualizacja obejmuje mecze 19. kolejki z dnia 15.04.2012 oraz rozegrane zaległe mecze


 

Profesjonalna liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

BeClever

12

8

2

1

1

29

32

15

2,133

1038

919

1,129

APP

12

7

2

2

1

27

32

15

2,133

1078

956

1,128

Juniorzy Progress

12

5

2

2

3

21

26

21

1,238

1017

1022

0,995

Nicolaus Powidz

12

4

3

0

5

18

24

24

1,000

1063

1054

1,009

TKKF

12

5

1

0

6

17

23

24

0,958

1053

995

1,058

VC Shrek

12

2

0

2

8

8

15

31

0,484

905

1068

0,847

Orlik Adams Miłosław

12

1

0

3

8

6

12

34

0,353

941

1081

0,870


 

Pierwsza liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

SQUAD

16

12

0

2

2

38

41

16

2,563

1360

1159

1,173

Video Best

16

7

5

2

2

33

41

26

1,577

1495

1382

1,082

Kadeci Progress

16

7

4

2

3

31

38

26

1,462

1425

1335

1,067

Juniorzy II Progress

16

8

2

3

3

31

36

28

1,286

1383

1324

1,045

Matador Książno

16

4

5

3

4

25

36

32

1,125

1479

1380

1,072

TKKF II

16

5

3

2

6

23

32

33

0,970

1434

1437

0,998

Masters Nekla

16

3

2

3

8

16

27

38

0,711

1406

1503

0,935

PiK i Przyjaciele

16

3

0

4

9

13

19

41

0,463

1204

1289

0,934

MiG

16

1

1

1

13

6

14

44

0,318

999

1376

0,726


 

Druga liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

Mały VIP

14

8

3

1

2

31

35

16

2,188

1147

992

1,156

SQUAD II

14

8

2

2

2

30

35

19

1,842

1181

1030

1,147

PAM Kołaczkowo

14

5

4

4

1

27

36

25

1,440

1323

1250

1,058

Starostwo

14

7

2

0

5

25

31

21

1,476

1204

992

1,214

MNM Auto

14

7

1

2

4

25

29

23

1,261

1162

1032

1,126

DG Okna

14

4

1

3

6

17

22

30

0,733

1092

1146

0,953

Są Gorsi

14

3

1

2

8

13

19

32

0,594

949

1087

0,873

Gimnazjum nr 1

14

0

0

0

14

0

1

42

0,024

538

1067

0,504



WYNIKI FAZY ZASADNICZEJ:

Profesjonalna liga:

zaległe mecze
BeClever vs VC Shrek 3:0 (wo.)
Nicolaus Powidz vs VC Shrek 3:2 (25:15, 18:25, 28:26, 15:25, 15:12)
VC Shrek vs Juniorzy Progress 3:1 (25:16, 16:25, 25:20, 25:13)

01.04.2012
APP vs TKKF 3:1 (16:25, 25:20, 25:23, 25:18)
Juniorzy Progress vs Orlik Adams Miłosław 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)

25.03.2012
Orlik Adams Miłosław vs Nicolaus Powidz 0:3 (22:25, 12:25, 14:25)
TKKF vs BeClever 1:3 (23:25, 16:25, 25:22, 20:25)
VC Shrek vs APP 1:3 (21:25, 28:26, 18:25, 22:25)
TKKF vs Juniorzy Progress 0:3 (25:27, 19:25, 21:25)

18.03.2012
APP vs Orlik Adams Miłosław 3:0 (25:14, 25:16, 25:15)

11.03.2012
Orlik Adams Miłosław vs BeClever 1:3 (22:25, 25:18, 15:25, 13:25)
TKKF vs VC Shrek 3:1 (25:15, 25:17, 21:25, 25:20)
Juniorzy Progress vs Nicolaus Powidz 3:1 (25:18, 16:25, 25:23, 25:22)

04.03.2012
TKKF vs Orlik Adams Miłosław 3:1 (25:19, 22:25, 25:23, 25:22)
VC Shrek vs Juniorzy Progress - mecz przełożony. W jego miejsce odbyło się poniższe spotkanie.
BeClever vs Juniorzy Progress 3:0 (25:13, 25:15, 25:18)

26.02.2012
TKKF vs BeClever 3:0 (wo.)

19.02.2012
TKKF vs BeClever - mecz przełożony
VC Shrek vs APP 0:3 (18:25, 22:25, 17:25)
Orlik Adams Miłosław vs Nicolaus Powidz 2:3 (21:25, 25:23, 25:17, 18:25, 17:19)

12.02.2012
Juniorzy Progress vs BeClever 2:3 (25:22, 25:22, 24:26, 22:25, 9:15)
TKKF vs Nicolaus Powidz 1:3 (25:19, 25:27, 17:25, 17:25)
APP vs Orlik Adams Miłosław 3:0 (25:16, 25:11, 25:19)

05.02.2012
Juniorzy Progress vs APP 0:3 (13:25, 23:25, 16:25)
BeClever vs Nicolaus Powidz 3:1 (25:19, 25:22, 22:25, 25:22)
Orlik Adams Miłosław vs VC Shrek 3:1 (23:25, 25:15, 25:19, 25:22)

29.01.2012
VC Shrek vs Juniorzy Progress 2:3 (29:31, 25:19, 16:25, 25:19, 5:15)
APP vs BeClever 3:2 (20:25, 26:24, 19:25, 27:25, 15:7)

Mecz Orlik Adams Miłosław vs APP odbędzie się 18.03.2012 o godz. 18:30.

22.01.2012
APP vs Nicolaus Powidz 2:3 (25:20, 23:25, 25:17, 21:25, 17:19)
BeClever vs VC Shrek - mecz przełożony
Juniorzy Progress vs TKKF 3:1 (25:18, 24:26, 25:14, 27:25)

08.01.2012
APP vs TKKF 1:3 (19:25, 22:25, 25:16, 18:25)
VC Shrek vs Nicolaus Powidz 1:3 (11:25, 25:18, 20:25, 21:25)
Juniorzy Progress vs Orlik Adams Miłosław 3:2 (22:25, 19:25, 25:21, 25:21, 15:12)

18.12.2011
APP vs Orlik Adams Miłosław - mecz przełożony na 18.03.2012
TKKF vs VC Shrek 3:1 (21:25, 30:28, 25:14, 26:24)

11.12.2011
Nicolaus Powidz vs TKKF 3:1 (19:25, 25:16, 25:23, 25:19)

04.12.2011
Orlik Adams Miłosław vs BeClever 1:3 (26:28, 25:23, 31:33, 20:25)
Juniorzy Progress vs Nicolaus Powidz 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)

27.11.2011
APP vs Nicolaus Powidz 3:0 (30:28, 25:19, 25:23)
BeClever vs Juniorzy Progress - mecz przełożony

20.11.2011
BeClever vs Nicolaus Powidz 3:1 (25:16, 25:23, 24:26, 25:17)
Juniorzy Progress vs APP 2:3 (25:18, 24:26, 25:27, 25:23, 7:15)
Orlik Adams Miłosław vs VC Shrek 0:3 (21:25, 27:29, 21:25)

13.11.2011
TKKF vs Orlik Adams Miłosław 3:2 (25:14, 22:25, 20:25, 25:22, 15:12)
APP vs BeClever 2:3 (25:23, 25:14, 20:25, 16:25, 9:15)

06.11.2011
Juniorzy Progress vs TKKF - mecz przełożony
BeClever vs VC Shrek 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)



Pierwsza liga:

29.01.2012
Masters Nekla vs TKKF II 2:3 (25:20, 15:25, 22:25, 26:24, 12:15)
MiG vs PiK i Przyjaciele 3:0 (27:25, 25:11, 25:23)
SQUAD vs Video Best 2:3 (25:19, 23:25, 20:25, 30:28, 12:15)
Kadeci Progress vs Matador Książno 3:1 (25:22, 27:25, 27:29, 25:18)

22.01.2012
Kadeci Progress vs PiK i Przyjaciele 3:2 (20:25, 26:24, 23:25, 25:21, 15:11)
MiG vs SQUAD 0:3 (wo.)
Video Best vs Matador Książno 3:2 (20:25, 25:21, 27:25, 23:25, 15:9)

08.01.2012
Juniorzy II Progress vs TKKF II 2:3 (28:26, 16:25, 26:28, 25:19, 13:15)
Masters Nekla vs Video Best 1:3 (26:24, 19:25, 26:28, 20:25)
Kadeci Progress vs SQUAD 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)

18.12.2011
Matador Książno vs PiK i Przyjaciele 3:0 (25:18, 25:23, 25:22)
Masters Nekla vs MiG 3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
Juniorzy II Progress vs Video Best 3:2 (25:23, 25:23, 20:25, 21:25, 15:12)

11.12.2011
TKKF II vs Matador Książno 3:2 (14:25, 25:20, 22:25, 25:22, 15:13)
PiK i Przyjaciele vs Juniorzy II Progress - mecz przełożony
Video Best vs Kadeci Progress 3:0 (25:21, 25:23, 25:22)
SQUAD vs Masters Nekla 3:1 (25:21, 23:25, 25:16, 25:21)

04.12.2011
PiK i Przyjaciele vs TKKF II 3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 25:16)
SQUAD vs Juniorzy II Progress 3:0 (25:18, 26:24, 25:21)
Video Best vs Matador Książno - mecz przełożony
Kadeci Progress vs MiG 2:3 (25:20, 23:25, 20:25, 25:16, 13:15)
Juniorzy II Progress vs Masters Nekla 3:1 (32:30, 25:21, 22:25, 25:19)

27.11.2011
Video Best vs PiK i Przyjaciele 3:2 (20:25, 25:22, 15:25, 25:20, 15:12)
MiG vs Matador Książno 0:3 (18:25, 22:25, 19:25)
Juniorzy II Progress vs Masters Nekla - mecz przełożony na 04.12.2011
SQUAD vs TKKF II 3:1 (25:22, 25:14, 27:29, 25:20)

20.11.2011
TKKF II vs MiG 3:1 (19:25, 25:19, 25:23, 26:24)
SQUAD vs PiK i Przyjaciele 3:1 (17:25, 25:11, 26:24, 25:19)
Juniorzy II Progress vs Kadeci Progress 3:1 (25:13, 25:17, 19:25, 25:9)
Matador Książno vs Masters Nekla 3:1 (25:23, 22:25, 25:14, 25:18)

13.11.2011
TKKF II vs Video Best 2:3 (21:25, 25:15, 25:20, 20:25, 13:15)
Juniorzy II Progress vs MiG 3:1 (27:29, 25:15, 25:23, 25:23)
Matador Książno vs SQUAD 0:3 (14:25, 23:25, 23:25)

06.11.2011
SQUAD vs Video Best 1:3 (25:20, 26:28, 20:25, 18:25)
Masters Nekla vs TKKF II 0:3 (15:25, 19:25, 24:26)
MiG vs PiK i Przyjaciele 1:3 (11:25, 8:25, 25:21, 14:25)
Kadeci Progress vs Matador Książno 2:3 (12:25, 25:19, 25:21, 21:25, 6:15)


Druga liga:

15.04.2012 oraz zaległe mecze
Juniorzy II Progress vs Masters Nekla 3:1 (25:21, 25:18, 25:27, 25:16)
MiG vs Matador Książno 0:3 (wo.)
SQUAD vs TKKF II 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)
Video Best vs PiK i Przyjaciele 3:0 (26:24, 25:13, 25:15)
Video Best vs MiG 3:0 (wo.)
PiK i Przyjaciele vs Juniorzy II Progress 0:3 (wo.)
PiK i Przyjaciele vs Juniorzy II Progress 3:0 (wo.)

01.04.2012
Video Best vs MiG 3:1 (25:23, 25:23, 22:25, 25:23)
PiK i Przyjaciele vs Masters Nekla 0:3 (21:25, 27:29, 20:25)
TKKF II vs Kadeci Progress 0:3 (18:25, 22:25, 16:25)
Matador Książno vs Juniorzy II Progress 1:3 (22:25, 20:25, 25:17, 18:25)

25.03.2012
Juniorzy II Progress vs TKKF II 3:1 (25:19, 25:21, 23:25, 25:23)
Masters Nekla vs Video Best 3:1 (26:24, 22:25, 25:22, 25:22)
Kadeci Progress vs PiK i Przyjaciele 3:0 (25:15, 25:13, 25:19)
MiG vs SQUAD 1:3 (23:25, 21:25, 26:24, 24:26)

18.03.2012
SQUAD vs Masters Nekla 3:0 (25:19, 28:26, 25:21)
Video Best vs Kadeci Progress 2:3 (25:20, 21:25, 18:25, 25:18, 8:15)
TKKF II vs Matador Książno 2:3 (26:24, 21:25, 21:25, 25:22, 6:15)
Kadeci Progress vs Masters Nekla 3:1 (25:19, 25:11, 22:25, 25:19)

11.03.2012
Matador Książno vs PiK i Przyjaciele 3:2 (23:25, 25:18, 25:23, 13:25, 15:9)
Masters Nekla vs MiG 3:2 (25:16, 15:25, 25:15, 22:25, 15:12)
Kadeci Progress vs SQUAD 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
Juniorzy II Progress vs Video Best 2:3 (27:25, 23:25, 22:25, 25:21, 6:15)
SQUAD vs PiK i Przyjaciele 3:0 (25:17, 26:24, 25:21)
SQUAD vs Juniorzy II Progress 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)

04.03.2012
Matador Książno vs SQUAD 3:2 (23:25, 25:20, 11:25, 25:22, 15:13)
Juniorzy II Progress vs MiG 3:0 (25:20, 25:23, 25:9)
TKKF II vs Video Best 3:0 (25:13, 25:15, 25:18)
Kadeci Progress vs Masters Nekla 3:2 (25:20, 23:25, 23:25, 34:32, 15:11)

19.02.2012
Juniorzy II Progress vs Matador Książno 3:2 (22:25, 20:25, 25:14, 25:23, 15:13)
Video Best vs MiG - mecz przełożony
PiK i Przyjaciele vs Masters Nekla 2:3 (25:22, 11:25, 25:17, 23:25, 18:20)
Kadeci Progress vs TKKF II 3:1 (20:25, 25:21, 25:19, 27:25)

12.02.2012
TKKF II vs MiG 3:1 (25:20, 25:18, 19:25, 25:17)
SQUAD vs PiK i Przyjaciele - mecz przełożony
Matador Książno vs Masters Nekla 3:2 (25:19, 29:27, 18:25, 23:25, 15:5)
Juniorzy II Progress vs Kadeci Progress 2:3 (25:23, 25:22, 20:25, 14:25, 12:15)

05.02.2012
SQUAD vs Juniorzy II Progress - mecz przełożony na 11.03.2012 na godz. 18:30
Video Best vs Matador Książno 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:17)
TKKF II vs PiK i Przyjaciele 3:1 (25:19, 27:29, 25:18, 30:28)
Kadeci Progress vs MiG 3:0 (25:20, 25:21, 25:13)

 

zaległe mecze
Są Gorsi vs SQUAD II 0:3 (wo.)
DG Okna vs SQUAD II 3:1 (26:24, 23:25, 25:22, 27:25)
PAM Kołaczkowo vs Starostwo 2:3 (19:25, 25:17, 23:25, 25:23, 11:15)
DG Okna vs Są Gorsi 2:3 (30:28, 13:25, 25:21, 18:25, 16:18)

01.04.2012
SQUAD II vs Starostwo 0:3 (wo.)
PAM Kołaczkowo vs MNM Auto 1:3 (25:21, 18:25, 18:25, 22:25)
Mały VIP vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:17, 25:16, 25:9)

25.03.2012
MNM Auto vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:13, 25:12, 25:21)
Mały VIP vs DG Okna 3:0 (25:23, 25:21, 26:24)

18.03.2012
SQUAD vs Masters Nekla 3:0 (25:19, 28:26, 25:21)
Video Best vs Kadeci Progress 2:3 (25:20, 21:25, 18:25, 25:18, 8:15)
TKKF II vs Matador Książno 2:3 (26:24, 21:25, 21:25, 25:22, 6:15)
Kadeci Progress vs Masters Nekla 3:1 (25:19, 25:11, 22:25, 25:19)

11.03.2012
PAM Kołaczkowo vs Starostwo - mecz przełożony
Są Gorsi vs SQUAD II - mecz przełożony

04.03.2012
DG Okna vs SQUAD II - mecz przełożony
MNM Auto vs Są Gorsi 3:0 (wo.)
Mały VIP vs PAM Kołaczkowo 3:2 (15:25, 25:19, 28:26, 20:25, 15:10)

19.02.2012
DG Okna vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:3, 25:12, 25:11)
MNM Auto vs Starostwo 1:3 (33:31, 23:25, 17:25, 22:25)

12.02.2012
SQUAD II vs MNM Auto 3:0 (25:12, 25:17, 25:22)
Gimnazjum nr 1 vs Starostwo 0:3 (14:25, 12:25, 9:25)

05.02.2012
PAM Kołaczkowo vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:12, 25:16, 25:11)
Są Gorsi vs Mały VIP 0:3 (15:25, 16:25, 20:25)

29.01.2012
Mały VIP vs SQUAD II 3:2 (19:25, 29:27, 25:21, 24:26, 15:12)
PAM Kołaczkowo vs Są Gorsi 3:1 (25:20, 29:27, 18:25, 25:21)
Starostwo vs DG Okna 0:3 (17:25, 27:29, 23:25)

Mecz PAM Kołaczkowo vs Starostwo odbędzie się 15.04.2012 o godz. 14:00.

22.01.2012
Gimnazjum nr 1 vs Są Gorsi 0:3 (4:25, 5:25, 13:25)
SQUAD II vs PAM Kołaczkowo 3:2 (13:25, 27:25, 25:17, 23:25, 15:9)
Starostwo vs Mały VIP 1:3 (25:23, 12:25, 23:25, 20:25)
DG Okna vs MNM Auto 3:2 (25:23, 16:25, 16:25, 25:20, 16:14)

08.01.2012
PAM Kołaczkowo vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:13, 25:16, 25:20)
SQUAD II vs MNM Auto 3:2 (25:21, 22:25, 21:25, 25:19, 15:11)
Są Gorsi vs Mały VIP 0:3 (13:25, 22:25, 10:25)
Starostwo vs DG Okna 3:0 (25:13, 25:20, 25:12)

18.12.2011
Gimnazjum nr 1 vs Starostwo 0:3 (8:25, 5:25, 9:25)
Mały VIP vs PAM Kołaczkowo 2:3 (18:25, 22:25, 25:14, 26:24, 6:15)
MNM Auto vs Są Gorsi 3:1 (25:15, 25:18, 11:25, 25:21)
DG Okna vs SQUAD II 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 25:27)

11.12.2011
Mały VIP vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:9, 25:4, 25:18)
SQUAD II vs Starostwo 3:1 (19:25, 25:17, 25:13, 25:19)
PAM Kołaczkowo vs MNM Auto 2:3 (16:25, 26:24, 25:23, 21:25, 13:15)
Są Gorsi vs DG Okna 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
Mały VIP vs DG Okna 3:2 (25:14, 22:25, 23:25, 25:20, 15:7)

04.12.2011
Są Gorsi vs SQUAD II 0:3 (17:25, 21:25, 18:25)
MNM Auto vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:9, 25:13, 25:16)
Mały VIP vs DG Okna - mecz przełożony na 11.12.2011

27.11.2011
Gimnazjum nr 1 vs SQUAD II 0:3 (14:25, 3:25, 13:25)
DG Okna vs PAM Kołaczkowo 2:3 (18:25, 18:25, 25:19, 25:21, 11:15)
Starostwo vs Są Gorsi 3:1 (25:18, 21:25, 25:18, 25:23)
Mały VIP vs MNM Auto 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

20.11.2011
DG Okna vs MNM Auto 0:3 (14:25, 22:25, 20:25)
PAM Kołaczkowo vs Starostwo - mecz przełożony na 04.12.2011

13.11.2011
DG Okna vs Gimnazjum nr 1 3:0 (25:12, 25:7, 25:22)
PAM Kołaczkowo vs Są Gorsi 3:2 (21:25, 25:11, 20:25, 25:22, 15:13)
Mały VIP vs SQUAD II 0:3 (14:25, 22:25, 23:25)
MNM Auto vs Starostwo 3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 27:25)

06.11.2011
SQUAD II vs PAM Kołaczkowo 2:3 (21:25, 25:19, 25:17, 17:25, 13:15)
Gimnazjum nr 1 vs Są Gorsi 0:3 (15:25, 9:25, 11:25)
Starostwo vs Mały VIP 3:0 (25:18, 25:12, 25:12)