Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

WRZESIŃSKA REKREACYJNA LIGA SIATKÓWKI HALOWEJ 2010/2011 (14. edycja)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Profesjonalna liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

BeClever

14

11

1

1

1

36

39

13

3,000

1260

1081

1,166

TKKF

14

10

1

2

1

34

37

17

2,176

1279

1055

1,212

APP

14

9

2

0

3

31

35

15

2,333

1110

1030

1,078

Społem Września

14

6

2

0

6

22

26

23

1,130

1077

1072

1,005

Orlik Adams Miłosław

14

2

3

2

7

14

23

34

0,676

1170

1260

0,929

Juniorzy Progress

14

3

1

3

7

14

21

34

0,618

1147

1268

0,905

VC Shrek

14

3

0

3

8

12

17

35

0,486

1111

1210

0,918

Matador Książno

14

0

2

1

11

5

13

40

0,325

1076

1254

0,858

 

Pierwsza liga: 

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

Nicolaus Powidz

14

12

1

1

0

39

41

10

4,100

1219

951

1,282

SQUAD

14

8

3

0

3

30

36

18

2,000

1228

1078

1,139

Kadeci Progress

14

8

2

0

4

28

33

21

1,571

1250

1105

1,131

Video Best

14

4

2

4

4

20

29

32

0,906

1301

1323

0,983

TKKF II

14

3

1

4

6

15

24

33

0,727

1227

1243

0,987

Masters Nekla

14

2

2

5

5

15

23

36

0,639

1237

1307

0,946

Avestruz Blanco

14

2

3

2

7

14

22

35

0,629

1068

1266

0,844

MIG

14

1

2

0

11

7

14

37

0,378

887

1144

0,775

 


Druga liga grupa A:

(Mały VIP, MNM Auto, SQUAD II, PAM Kołaczkowo, Kadeci Progress)

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

Mały VIP

8

6

1

1

0

21

23

5

4,600

657

472

1,392

MNM Auto

8

2

3

2

1

14

19

15

1,267

719

637

1,129

Kadeci II Progress

8

1

1

4

2

9

14

21

0,667

675

754

0,895

PAM Kołaczkowo

8

0

3

2

3

8

15

21

0,714

759

798

0,951

SQUAD II

8

1

2

1

4

8

11

20

0,550

518

667

0,777

 

(Koszary, Starostwo, DG Okna, Są Gorsi, Gimnazjum Orlik Miłosław)

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

Koszary

8

4

3

0

1

18

22

9

2,444

698

581

1,201

Starostwo

8

4

1

2

1

16

19

14

1,357

708

634

1,117

DG Okna

8

2

2

2

2

12

18

18

1,000

740

739

1,001

Są Gorsi

8

2

2

2

2

12

17

17

1,000

710

741

0,958

Gimnazjum Orlik Miłosław

8

0

0

2

6

2

6

24

0,250

547

708

0,773

WYNIKI FAZY ZASADNICZEJ:

Profesjonalna liga:

07.11.2010
TKKF vs BeClever 3:2 (29:27, 21:25, 28:26, 20:25, 15:12)
APP vs VC Shrek 3:0 (25:22, 25:20, 25:20)
Juniorzy Progress vs Społem Września 0:3 (13:25, 19:25, 28:30)

14.11.2010
Matador Książno vs Orlik Adams Miłosław 2:3 (20:25, 25:23, 19:25, 25:16, 4:15)

21.11.2010
Juniorzy Progress vs TKKF 1:3 (23:25, 25:21, 16:25, 11:25)
VC Shrek vs Orlik Adams Miłosław 2:3 (24:26, 19:25, 25:15, 25:18, 15:17)
Społem Września vs Matador Książno 3:1 (25:23, 21:25, 25:12, 25:18)
APP vs BeClever 1:3 (25:23, 23:25, 20:25, 23:25)

28.11.2010
Orlik Adams Miłosław vs Społem Września 2:3 (25:23, 18:25, 20:25, 25:16, 10:15)
Juniorzy Progress vs APP 2:3 (25:18, 20:25, 21:25, 25:21, 8:15)

05.12.2010
Juniorzy Progress vs BeClever 0:3 (21:25, 19:25, 16:25)
TKKF vs Orlik Adams Miłosław 2:3 (25:17, 16:25, 25:15, 20:25, 10:15)
VC Shrek vs Społem Września 3:0 (27:25, 25:17, 25:23)
APP vs Matador Książno 3:0 (25:16, 25:17, 25:16)

12.12.2010
Juniorzy Progress vs VC Shrek 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)
Matador Książno vs BeClever 0:3 (15:25, 18:25, 23:25)
Orlik Adams Miłosław vs APP 0:3 (13:25, 19:25, 21:25)
Społem Września vs TKKF 3:0 (25:16, 25:21, 25:23)

19.12.2010
BeClever vs VC Shrek - mecz przełożony
Matador Książno vs TKKF 1:3 (21:25, 20:25, 25:22, 21:25)

09.01.2011
Juniorzy Progress vs Matador Książno 2:3 (26:24, 19:25, 23:25, 25:13, 12:15)
VC Shrek vs TKKF 0:3 (19:25, 19:25, 23:25)
APP vs Społem Września 3:0 (25:14, 25:16, 25:14)
Orlik Adams Miłosław vs BeClever 0:3 (18:25, 13:25, 24:26)

16.01.2011
Juniorzy Progress vs Orlik Adams Miłosław 3:1 (25:16, 25:23, 15:25, 25:20)
Matador Książno vs VC Shrek 1:3 (25:21, 20:25, 21:25, 19:25)
Społem Września vs BeClever 0:3 (19:25, 9:25, 28:30)
TKKF vs APP 2:3 (26:24, 22:25, 23:25, 25:20, 14:16)

23.01.2011
APP vs VC Shrek 3:0 (25:22, 25:18, 25:18)
BeClever vs TKKF 1:3 (21:25, 16:25, 30:28, 14:25)
Juniorzy Progress vs Społem Września 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
Matador Książno vs Orlik Adams Miłosław 0:3 (19:25, 17:25, 27:29)

30.01.2011
Juniorzy Progress vs APP 0:3 (14:25, 13:25, 22:25)
Orlik Adams Miłosław vs Społem Września 2:3 (25:15, 25:23, 15:25, 24:26, 12:15)

20.02.2011
BeClever vs VC Shrek 3:1 (25:15, 18:25, 25:16, 25:23)
Matador Książno vs TKKF 1:3 (26:28, 25:23, 20:25, 15:25)

27.02.2011
TKKF vs Orlik Adams Miłosław 3:1 (25:18, 23:25, 25:18, 27:25)
APP vs Matador Książno 3:0 (25:20, 25:20, 29:27)
VC Shrek vs Społem Września 0:3 (21:25, 19:25, 19:25)
BeClever vs Juniorzy Progress 3:2 (21:25, 25:17, 25:18, 28:30, 15:9)

06.03.2011
Orlik Adams Miłosław vs APP 1:3 (18:25, 20:25, 25:22, 16:25)
Matador Książno vs BeClever 0:3 (16:25, 17:25, 22:25)

13.03.2011
APP vs BeClever 1:3 (25:23, 16:25, 21:25, 22:25)
TKKF vs Juniorzy Progress 3:1 (25:27, 28:26, 25:16, 25:19)
VC Shrek vs Orlik Adams Miłosław 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 26:24)
Społem Września vs Matador Książno 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)

20.03.2011
Juniorzy Progress vs VC Shrek 3:2 (26:24, 25:19, 23:25, 21:25, 15:8)
Społem Września vs TKKF 0:3 (15:25, 18:25, 21:25)

27.03.2011
BeClever vs VC Shrek 3:1 (25:21, 36:38, 27:25, 25:20)

03.04.2011
Juniorzy Progress vs Matador Książno 3:1 (25:21, 25:18, 17:25, 30:28)
APP vs Społem Września - mecz przełożony
BeClever vs Orlik Adams Miłosław - mecz przełożony
TKKF vs VC Shrek 3:0 (25:16, 25:12, 25:12)

08.04.2011
APP vs Społem Września 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 25:23) - mecz z dnia 03.04.2011
BeClever vs Orlik Adams Miłosław 3:0 (25:16, 25:10, 25:19) - mecz z dnia 03.04.2011

10.04.2011
TKKF vs APP 3:0 (wo.)
Społem Września vs BeClever 1:3 (18:25, 25:15, 17:25, 25:27)
Matador Książno vs VC Shrek 3:2 (25:21, 15:25, 25:22, 22:25, 15:7)
Orlik Adams Miłosław vs Juniorzy Progress 3:1 (25:20, 25:21, 23:25, 25:16)


Pierwsza liga:

07.11.2010
Video Best vs MIG 2:3 (25:16, 25:22, 19:25, 23:25, 9:15)
TKKF II vs Avestruz Blanco 1:3 (25:18, 18:25, 22:25, 18:25)
Nicolaus Powidz vs Masters Nekla 3:0 (25:13, 25:17, 25:17)

14.11.2010
Masters Nekla vs Video Best 1:3 (22:25, 23:25, 25:21, 20:25)
Nicolaus Powidz vs Avestruz Blanco 3:0 (25:18, 25:16, 28:26)
MIG vs Kadeci Progress 0:3 (19:25, 16:25, 20:25)
SQUAD vs TKKF II 3:0 (25:19, 25:18, 25:15)

21.11.2010
Masters Nekla vs MIG 3:1 (28:26, 25:15, 22:25, 25:18)
Video Best vs TKKF II 3:2 (18:25, 25:18, 16:25, 25:21, 15:13)
Kadeci Progress vs Nicolaus Powidz 0:3 (21:25, 20:25, 23:25)
SQUAD vs Avestruz Blanco 3:2 (25:19, 17:25, 17:25, 25:15, 15:13)


28.11.2010
TKKF II vs Nicolaus Powidz 1:3 (21:25, 25:12, 10:25, 17:25)
MIG vs Avestruz Blanco 1:3 (22:25, 23:25, 25:21, 16:25)
Video Best vs SQUAD 1:3 (21:25, 15:25, 25:19, 24:26)
Kadeci Progress vs Masters Nekla 3:0 (25:23, 25:23, 25:12)

05.12.2010
TKKF II vs MIG 3:0 (25:20, 25:6, 25:18)
SQUAD vs Nicolaus Powidz 1:3 (25:22, 21:25, 24:26, 21:25)

12.12.2010
Kadeci Progress vs SQUAD 1:3 (16:25, 21:25, 25:16, 15:25)

19.12.2010
Video Best vs Avestruz Blanco 3:1 (25:22, 23:25, 25:10, 25:23)
Kadeci Progress vs TKKF II 3:1 (23:25, 25:23, 25:21, 26:24)
Masters Nekla vs SQUAD 0:3 (13:25, 16:25, 23:25)
MIG vs Nicolaus Powidz - mecz przełożony

09.01.2011
Video Best vs Nicolaus Powidz 0:3 (18:25, 22:25, 19:25)
Kadeci Progress vs Avestruz Blanco - mecz przełożony na 13.03.2011
TKKF II vs Masters Nekla 3:0 (25:13, 25:15, 26:24)
SQUAD vs MIG - mecz przełożony na 11.01.2010

11.01.2011
SQUAD vs MIG 3:0 (25:18, 25:23, 25:16)

16.01.2011
Masters Nekla vs Avestruz Blanco 2:3 (25:15, 25:20, 18:25, 21:25, 10:15)

23.01.2011
Kadeci Progress vs Video Best 1:3 (21:25, 25:22, 22:25, 20:25)

30.01.2011
TKKF II vs Avestruz Blanco 2:3 (25:13, 26:28, 18:25, 25:19, 9:15)
Video Best vs MIG 3:1 (25:14, 22:25, 25:14, 25:15)
Nicolaus Powidz vs Masters Nekla 3:2 (19:25, 25:23, 25:22, 23:25, 15:6)

20.02.2011
Masters Nekla vs Video Best 3:2 (25:12, 19:25, 27:25, 29:31, 16:14)
Nicolaus Powidz vs Avestruz Blanco 3:0 (25:23, 25:17, 25:21)
SQUAD vs TKKF II 3:0 (25:16, 25:22, 26:24)
Kadeci Progress vs MIG 3:1 (25:12, 22:25, 25:22, 25:23)

27.02.2011
Masters Nekla vs MIG 2:3 (25:15, 26:24, 21:25, 22:25, 12:15)
Kadeci Progress vs Nicolaus Powidz 3:2 (25:22, 25:13, 17:25, 21:25, 15:12)

06.03.2011
MIG vs Avestruz Blanco 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
Kadeci Progress vs Masters Nekla 1:3 (21:25, 25:27, 25:23, 19:25)
TKKF II vs Nicolaus Powidz 1:3 (22:25, 18:25, 36:34, 23:25)
Video Best vs SQUAD 2:3 (17:25, 25:22, 23:25, 25:19, 9:15)

13.03.2011
Video Best vs TKKF II 3:2 (25:23, 26:28, 21:25, 25:12, 15:13)
Avestruz Blanco vs SQUAD 1:3 (20:25, 25:21, 21:25, 26:28)
Kadeci Progress vs Avestruz Blanco 3:1 (25:16, 24:26, 25:20, 25:17) - mecz z 09.01.2011

20.03.2011
Kadeci Progress vs Video Best 3:1 (25:14, 17:25, 25:19, 29:27)
Masters Nekla vs Avestruz Blanco 3:2 (25:16, 20:25, 26:24, 21:25, 15:12)
MIG vs TKKF II 1:3 (18:25, 25:22, 22:25, 20:25)
Nicolaus Powidz vs SQUAD 3:1 (23:25, 25:11, 25:14, 25:23)


27.03.2011
MIG vs Nicolaus Powidz 0:3 (9:25, 16:25, 19:25)
SQUAD vs Kadeci Progress 1:3 (25:21, 29:31, 14:25, 24:26)

03.04.2011
Video Best vs Avestruz Blanco 2:3 (25:23, 18:25, 25:19, 10:25, 12:16)
Kadeci Progress vs TKKF II - mecz przełożony
MIG vs Nicolaus Powidz 0:3 (wo.)
Masters Nekla vs SQUAD 2:3 (25:15, 26:24, 18:25, 25:27, 12:15)

07.04.2011
Kadeci Progress vs TKKF II 3:2 (25:18, 20:25, 24:26, 25:22, 15:10) - mecz z 03.04.2011

10.04.2011
Video Best vs Nicolaus Powidz 1:3 (19:25, 19:25, 25:20, 13:25)
Avestruz Blanco vs Kadeci Progress 0:3 (wo.)
TKKF II vs Masters Nekla 3:2 (20:25, 25:27, 25:17, 25:21, 15:13)
MIG vs SQUAD 0:3 (wo.)


Druga liga:

07.11.2010
Leniuszki vs Starostwo 2:3 (13:25, 20:25, 36:34, 25:20, 11:15)
Mały VIP vs Koszary 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)
Są Gorsi vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:2 (25:9, 28:26, 25:27, 19:25, 15:10)
SQUAD II VS DG Okna 3:0 (25:12, 25:22, 25:20)

14.11.2010
PAM Kołaczkowo vs DG Okna 2:3 (20:25, 16:25, 25:20, 25:14, 13:15)
Mały VIP vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:0 (25:9, 26:24, 25:9)
Są Gorsi vs SQUAD II 0:3 (21:25, 19:25, 22:25)
Koszary vs Starostwo 3:2 (20:25, 7:25, 25:11, 25:14, 15:10)
Leniuszki vs Kadeci II Progress 3:2 (21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 15:7)

21.11.2010
DG Okna vs Są Gorsi 3:2 (25:16, 19:25, 23:25, 25:15, 17:15)
PAM Kołaczkowo vs Kadeci II Progress 3:2 (19:25, 25:23, 25:22, 20:25, 15:9)

28.11.2010
Koszary vs Leniuszki 0:3 (17:25, 18:25, 20:25)
PAM Kołaczkowo vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:0 (25:22, 25:11, 25:18)
Starostwo vs SQUAD II 0:3 (24:26, 9:25, 11:25)
Kadeci II Progress vs Mały VIP 0:3 (16:25, 8:25, 18:25)

05.12.2010
Starostwo vs Są Gorsi - mecz przełożony
DG Okna vs Mały VIP 1:3 (25:23, 17:25, 16:25, 17:25)
Leniuszki MNM Auto vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:0 (25:5, 25:17, 25:19)
SQUAD II vs PAM Kołaczkowo 3:1 (25:10, 25:20, 23:25, 25:21)

12.12.2010
Koszary vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:0 (25:21, 25:15, 25:10)
Leniuszki MNM Auto vs DG Okna 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
Mały VIP vs SQUAD II 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
PAM Kołaczkowo vs Są Gorsi 3:1 (25:18, 25:23, 23:25, 25:16)
Kadeci II Progress vs Starostwo 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

19.12.2010
Koszary vs Kadeci II Progress 3:1 (17:25, 25:20, 25:14, 25:19)
PAM Kołaczkowo vs Starostwo 3:2 (12:25, 20:25, 25:22, 25:21, 15:11)
SQUAD II vs MNM Auto 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)
Są Gorsi vs Mały VIP 1:3 (20:25, 25:23, 20:25, 19:25)

09.01.2011
Starostwo vs Są Gorsi 2:3 (25:15, 20:25, 25:23, 19:25, 13:15) - mecz z dnia 05.12.2010
Kadeci II Progress vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:1 (23:25, 25:17, 25:16, 25:14)
DG Okna vs Koszary 2:3 (25:19, 19:25, 14:25, 25:23, 7:15)

16.01.2011
DG Okna vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:1 (10:25, 25:17, 25:18, 25:13)
Są Gorsi vs Koszary 0:3 (24:26, 17:25, 27:29)
PAM Kołaczkowo vs MNM Auto 3:2 (23:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:11)
Starostwo vs Mały VIP 0:3 (24:26, 23:25, 16:25)
Kadeci II Progress vs SQUAD II 2:3 (25:20, 25:22, 20:25, 23:25, 11:15)

23.01.2011
Kadeci II Progress vs DG Okna 3:1 (26:24, 17:25, 25:18, 25:16)
Gimnazjum Orlik Miłosław vs Starostwo 0:3 (7:25, 19:25, 16:25)
MNM Auto vs Są Gorsi 3:2 (16:25, 24:26, 25:16, 25:17, 15:11)
Mały VIP vs PAM Kołaczkowo 3:0 (25:23, 25:22, 25:21)
Koszary vs SQUAD II 1:3 (18:25, 25:19, 20:25, 23:25)

30.01.2011
DG Okna vs Starostwo 1:3 (9:25, 24:26, 25:14, 16:25, :)
Gimnazjum Orlik Miłosław vs SQUAD II 3:0 (wo.)
Koszary vs PAM Kołaczkowo 0:3 (18:25, 26:28, 23:25)
MNM Auto vs Mały VIP 3:2 (17:25, 25:17, 18:25, 25:23, 15:7)
Kadeci II Progress vs Są Gorsi 3:1 (25:15, 23:25, 25:22, 25:16)

20.02.2011
Grupa A
MNM Auto vs Kadeci II Progress 3:2 (20:25, 25:15, 16:25, 25:19, 15:8)
SQUAD II vs PAM Kołaczkowo 3:2 (26:24, 21:25, 25:16, 22:25, 15:9)
Grupa B
Starostwo vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:2 (24:26, 25:19, 25:23, 24:26, 15:10)
DG Okna vs Są Gorsi 3:2 (25:18, 22:25, 25:17, 23:25, 15:10)

27.02.2011
Grupa A
Kadeci II Progress vs SQUAD II 3:2 (25:18, 14:25, 25:21, 9:25, 15:9)
Mały VIP vs MNM Auto - mecz przełożony na 27.03.2011
Grupa B
Gimnazjum Orlik Miłosław vs DG Okna 1:3 (17:25, 25:23, 19:25, 13:25)
Koszary vs Starostwo 3:0 (25:17, 25:20, 25:17)

06.03.2011
Grupa A
SQUAD II vs Mały VIP 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
PAM Kołaczkowo vs Kadeci II Progress 1:3 (25:17, 26:28, 23:25, 16:25)
Grupa B
DG Okna vs Koszary 2:3 (25:18, 28:26, 22:25, 12:25, 13:15)
Są Gorsi vs Gimnazjum Orlik Miłosław 3:0 (25:23, 25:19, 25:22)

13.03.2011
Grupa A
Mały VIP vs PAM Kołaczkowo 3:2 (26:24, 23:25, 25:17, 21:25, 15:13)
SQUAD II vs MNM Auto 0:3 (wo.)
Grupa B
Koszary vs Są Gorsi - mecz przełożony na 27.03.2011
DG Okna vs Starostwo - mecz przełożony na 27.03.2011

20.03.2011
Grupa A
PAM Kołaczkowo vs MNM Auto 3:2 (17:25, 26:24, 23:25, 27:25, 18:16)
Kadeci II Progress vs Mały VIP 0:3 (21:25, 18:25, 12:25)
Grupa B
Są Gorsi vs Starostwo 1:3 (9:25, 20:25, 25:19, 16:25)
Gimnazjum Orlik Miłosław vs Koszary 0:3 (13:25, 15:25, 19:25)

27.03.2011
Grupa A
Mały VIP vs MNM Auto 3:0 (25:18, 25:16, 25:23)
Grupa B
DG Okna vs Starostwo 1:3 (13:25, 17:25, 25:20, 19:25)
Koszary vs Są Gorsi 1:3 (23:25, 25:16, 18:25, 19:25)