Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

WRZESIŃSKA REKREACYJNA LIGA SIATKÓWKI HALOWEJ 2009/2010 (13. edycja)

Klasyfikacja końcowa:

 

Profesjonalna liga

Lp.

Zespół

1.

APP

2.

Nicolaus Powidz

3.

BeClever

4.

Old Boys Poznań

5.

Bona-Tarnovia Tarnowo Podgórne

6.

Orlik Adams Miłosław

7.

TKKF

8.

Leader School

9.

Matador Książno

10.

Juniorzy Progress

 

Pierwsza liga

Lp.

Zespół

1.

VC Shrek

2.

Koszary

3.

Kopernik Słupca

4.

TKKF II

5.

Kadeci Progress

6.

SQUAD

7.

AVESTRUZ BLANCO

8.

Klimosz

 

Druga liga

Lp.

Zespół

1.

EKA

2.

Mały VIP

3.

Koszary II

4.

Ratusz

5.

Starostwo

6.

Iskra Kołaczkowo

7.

Kadeci II Progress

8.

Są gorsi

9.

Kreatorzy 2010

 


Tabele na koniec fazy zasadniczej:

(Aktualizacja obejmuje mecze 12. kolejki z dnia 21.02.2010)

Profesjonalna liga:

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

APP

9

7

0

1

1

22

24

10

2,400

770

644

1,196

Nicolaus Powidz

9

6

1

1

1

21

24

10

2,400

807

711

1,135

BeClever

9

4

2

2

1

18

23

15

1,533

841

771

1,091

Old Boys Poznań

9

4

3

0

2

18

22

15

1,467

805

741

1,086

Orlik Adams Miłosław

9

3

2

1

3

14

19

16

1,188

798

723

1,104

Bona Tarnovia

9

2

2

3

2

13

20

21

0,952

899

886

1,015

TKKF

9

3

1

1

4

12

16

19

0,842

741

718

1,032

Leader School

9

3

1

1

4

12

16

19

0,842

727

801

0,908

Juniorzy Progress

9

0

1

1

7

3

7

26

0,269

536

764

0,702

Matador Książno

9

0

0

2

7

2

7

27

0,259

639

804

0,795

 

Pierwsza liga:

 

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

VC Shrek

7

6

1

0

0

20

21

2

10,500

563

392

1,436

Koszary

7

5

1

0

1

17

18

8

2,250

584

501

1,166

Kopernik Słupca

7

3

0

2

2

11

14

13

1,077

535

585

0,915

TKKF II

7

2

2

1

2

11

15

14

1,071

634

598

1,060

SQUAD

7

3

0

1

3

10

13

12

1,083

557

468

1,190

Avestruz Blanco

7

2

1

1

3

9

12

16

0,750

555

610

0,910

Kadeci Progress

7

1

1

1

4

6

9

17

0,529

539

587

0,918

Klimosz

7

0

0

0

7

0

1

21

0,048

320

546

0,586



Druga liga:

 

Drużyna

Mecze

Z

P

Punkty

Sety

Małe punkty

3

2

1

0

W

P

W/P

W

P

W/P

EKA

8

8

0

0

0

24

24

4

6,000

697

509

1,369

Mały VIP

8

6

0

1

1

19

20

6

3,333

616

493

1,249

Ratusz

8

4

1

1

2

15

18

13

1,385

687

665

1,033

Koszary II

8

3

2

0

3

13

17

15

1,133

689

689

1,000

Starostwo

8

3

1

1

3

12

14

16

0,875

633

636

0,995

Iskra Kołaczkowo

8

3

1

0

4

11

14

16

0,875

673

666

1,011

Są gorsi

8

3

0

1

4

10

13

18

0,722

641

702

0,913

Kadeci II Progress

8

1

0

0

7

3

7

22

0,318

554

704

0,787

Kreatorzy 2010

8

0

0

1

7

1

7

24

0,292

612

738

0,829

 

WYNIKI RUNDY PLAY-OFF ORAZ FINAŁÓW:


07.03.2010
Profesjonalna liga:
Orlik Adams Miłosław vs Bona Tarnovia 0:3 (16:25, 23:25, 24:26) - mecz o 5. miejsce

Pierwsza liga:
Avestruz Blanco vs Kadeci Progress 0:3 (17:25, 18:25, 15:25)
SQUAD vs Klimosz 3:2 (25:22, 25:23, 15:25, 17:25, 15:12)
Koszary vs Kopernik Słupca 3:1 (25:21, 21:25, 25:19, 25:12)
VC Shrek vs TKKF II 3:0 (25:15, 25:19, 25:18)

Druga liga:
Są gorsi vs Kadeci II Progress 1:3 (24:26, 19:25, 25:16, 24:26)
Iskra Kołaczkowo vs Kreatorzy 2010 3:0 wo.
Mały VIP vs Ratusz 3:0 (25:17, 25:23, 25:16)
EKA vs Koszary II - mecz przełożony


14.03.2010
Profesjonalna liga:
Leader School vs Juniorzy Progress 3:0 wo.
TKKF vs Matador Książno 3:0 (25:12, 25:12, 25:23)
Nicolaus Powidz vs BeClever 3:2 (18:25, 25:22, 27:25, 23:25, 15:10)
APP vs Old Boys Poznań 3:0 (25:18, 25:17, 25:22)

Pierwsza liga:
Avestruz Blanco vs Klimosz 3:0 wo. - mecz o 7. miejsce
SQUAD vs Kadeci Progress 0:3 wo. - mecz o 5. miejsce
Kopernik Słupca vs TKKF II 3:1 (24:26, 25:15, 25:18, 25:20) - mecz o 3. miejsce
VC Shrek vs Koszary 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:16) - mecz o 1. miejsce

Druga liga:
EKA vs Koszary II 3:2 (25:21, 25:23, 16:25, 18:25, 15:12)


21.03.2010
Profesjonalna liga:
Matador Książno vs Juniorzy Progress 3:0 wo. - mecz o 9. miejsce
TKKF vs Leader School 3:0 wo. - mecz o 7. miejsce
BeClever vs Old Boys Poznań 3:1 (25:11, 26:28, 25:17, 25:21) - mecz o 3. miejsce
APP vs Nicolaus Powidz 3:0 (25:14, 25:18, 26:24) - mecz o 1. miejsce

Druga liga:
Są gorsi vs Kreatorzy 2010 3:0 wo. - mecz o 8. miejsce
Iskra Kołaczkowo vs Kadeci II Progress 3:1 (25:19, 25:20, 19:25, 25:21)  - mecz o 6. miejsce
Ratusz vs Koszary II 1:3 (22:25, 25:20, 26:28, 18:25) - mecz o 3. miejsce
Mały VIP vs EKA 1:3 (23:25, 20:25, 25:23, 18:25) - mecz o 1. miejsce



WYNIKI FAZY ZASADNICZEJ:

Profesjonalna liga:

08.11.2009
Orlik Adams Miłosław vs Matador Książno 3:0 (25:7, 25:16, 25:21)
Juniorzy Progress vs Nicolaus Powidz 1:3 (20:25, 23:25, 25:22, 21:25)

15.11.2009
Orlik Adams Miłosław vs Nicolaus Powidz 0:3 (19:25, 22:25, 28:30)
APP vs BeClever 1:3 (18:25, 15:25, 25:19, 16:25)
Leader School vs Bona Tarnovia 3:2 (25:23, 25:20, 27:29, 22:25, 15:12)
Old Boys Poznań vs Matador Książno 3:1 (25:14, 25:15, 15:25, 25:23)
TKKF vs Juniorzy Progress 3:2 (25:14, 17:25, 25:21, 16:25, 15:9)

22.11.2009
Orlik Adams Miłosław vs Juniorzy Progress 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)
APP vs Bona Tarnovia 3:1 (25:15, 15:25, 27:25, 25:19)
Leader School vs Nicolaus Powidz 0:3 (17:25, 21:25, 20:25)
TKKF vs Matador Książno 3:1 (25:23, 22:25, 25:21, 25:17)
Old Boys Poznań vs BeClever 3:2 (25:23, 25:23, 21:25, 26:28, 18:16)

29.11.2009
APP vs Juniorzy Progress 3:0 wo.
Old Boys Poznań vs Nicolaus Powidz 1:3 (32:30, 21:25, 9:25, 22:25)
Leader School vs BeClever 2:3 (21:25, 25:21, 25:18, 23:25, 8:15)

06.12.2009
Orlik Adams Miłosław vs Leader School 1:3 (23:25, 26:24, 20:25, 26:28)
Nicolaus Powidz vs TKKF 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)
Bona Tarnovia vs BeClever 1:3 (23:25, 25:21, 23:25, 16:25)
Old Boys Poznań vs Juniorzy Progress 3:0 wo.
Matador Książno vs APP 0:3 (15:25, 11:25, 19:25)

13.12.2009
Orlik Adams Miłosław vs Bona Tarnovia 3:2 (20:25, 25:14, 36:34, 18:25, 15:10)
Matador Książno vs Juniorzy Progress 2:3 (25:22, 23:25, 25:18, 10:25, 8:15)
TKKF vs APP 0:3 (23:25, 17:25, 15:25)
Nicolaus Powidz vs BeClever 3:2 (25:19, 20:25, 19:25, 25:22, 15:9)
Old Boys Poznań vs Leader School 3:1 (25:20, 17:25, 27:25, 25:15)

20.12.2009
Orlik Adams Miłosław vs APP 1:3 (25:18, 24:26, 21:25, 19:25)
Leader School vs Matador Książno 3:1 (25:22, 26:28, 25:22, 25:18)
TKKF vs Old Boys Poznań 1:3 (21:25, 21:25, 25:19, 16:25)
BeClever vs Juniorzy Progress 3:0 (25:8, 25:17, 25:13)

10.01.2010
Bona Tarnovia vs Old Boys Poznań 2:3 (17:25, 23:25, 25:15, 25:20, 12:15)
APP vs Leader School 3:1 (25:21, 19:25, 25:15, 25:22)

17.01.2010
Orlik Adams Miłosław vs BeClever 2:3 (22:25, 25:15, 25:14, 15:25, 11:15)
Juniorzy Progress vs Leader School 0:3 (18:25, 22:25, 30:32)
Matador Książno vs Nicolaus Powidz 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)
Bona Tarnovia vs TKKF 3:1 (23:25, 25:17, 25:23, 25:19)
APP vs Old Boys Poznań 2:3 (18:25, 25:21, 18:25, 25:21, 13:15)

07.02.2010
TKKF vs Orlik Adams Miłosław 2:3 (20:25, 20:25, 25:20, 25:23, 11:15)
Bona Tarnovia vs Matador Książno 3:2 (25:12, 25:17, 21:25, 25:27, 15:10)

14.02.2010
Juniorzy Progress vs Bona Tarnovia 1:3 (25:21, 21:25, 21:25, 19:25)
Old Boys Poznań vs Orlik Adams Miłosław 0:3 (13:25, 18:25, 15:25)
Matador Książno vs BeClever 0:3 (19:25, 19:25, 22:25)
APP vs Nicolaus Powidz 3:1 (25:23, 25:29, 22:25, 25:20)
TKKF vs Leader School 3:0 wo.

21.02.2010
TKKF vs BeClever 3:1 (17:25, 25:20, 26:24, 25:19)
Nicolaus Powidz vs Bona Tarnovia 2:3 (25:18, 23:25, 25:21, 23:25, 13:15)


Pierwsza liga:

08.11.2009
Kadeci Progress vs Kopernik Słupca 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)
TKKF II vs Avestruz Blanco 3:1 (25:19, 25:21, 21:25, 25:9)
VC Shrek vs Koszary 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)

15.11.2009
SQUAD vs Klimosz 3:0 (25:19, 25:12, 25:17)

22.11.2009
Klimosz vs Kopernik Słupca 0:3 (16:25, 23:25, 20:25)
SQUAD vs VC Shrek 0:3 (22:25, 27:29, 20:25)

29.11.2009
SQUAD vs Avestruz Blanco 1:3 (18:25, 25:16, 15:25, 21:25)
Kadeci Progress vs VC Shrek 0:3 (22:25, 19:25, 18:25)
Koszary vs TKKF II 3:2 (21:25, 25:20, 25:17, 14:25, 15:8)

06.12.2009
Avestruz Blanco vs Klimosz 3:1 (26:24, 20:25, 25:22, 25:10)

13.12.2009
SQUAD vs Koszary 1:3 (25:17, 15:25, 18:25, 17:25)
VC Shrek vs Kopernik Słupca 3:2 (25:21, 26:24, 22:25, 20:25, 15:11)
TKKF II vs Kadeci Progress 3:2 (23:25, 25:23, 24:26, 28:26, 15:2)

20.12.2009
Avestruz Blanco vs Kadeci Progress 2:3 (22:25, 19:25, 25:21, 25:19, 9:15)
Koszary vs Klimosz 3:0 (25:13, 25:12, 25:17)
SQUAD vs Kopernik Słupca 3:0 wo.
TKKF II vs VC Shrek 0:3 (24:26, 14:25, 23:25)

10.01.2010
Koszary vs Avestruz Blanco 3:0 (25:13, 25:18, 25:19)
VC Shrek vs Klimosz 3:0 wo.
TKKF II vs Kopernik Słupca 1:3 (22:25, 21:25, 25:23, 19:25)
Kadeci Progress vs SQUAD 0:3 (22:25, 13:25, 18:25)

17.01.2010
Kopernik Słupca vs Avestruz Blanco 2:3 (25:16, 21:25, 25:21, 19:25, 9:15)

07.02.2010
Koszary vs Kopernik Słupca 3:1 (25:12, 14:25, 27:25, 25:20)
Kadeci Progress vs Klimosz 3:0 (25:18, 25:21, 25:12)
Avestruz Blanco vs VC Shrek 0:3 (16:25, 15:25, 11:25)
SQUAD vs TKKF II 2:3 (26:28, 23:25, 25:13, 26:24, 9:15)

14.02.2010
Kadeci Progress vs Koszary 1:3 (22:25, 16:25, 25:21, 19:25)
TKKF II vs Klimosz 3:0 (25:17, 25:12, 25:10)


Druga liga:

08.11.2009
Kadeci II Progress vs Kreatorzy 2010 3:1 (23:25, 25:12, 25:21, 27:25)
Są Gorsi vs Iskra Kołaczkowo 3:1 (20:25, 25:22, 25:20, 25:17)
Koszary II vs Ratusz 3:2 (19:25, 25:22, 20:25, 25:19, 15:13)
Mały VIP vs EKA 0:3 (16:25, 25:27, 16:25)

15.11.2009
Iskra Kołaczkowo vs Mały VIP 0:3 (21:25, 19:25, 22:25)
Starostwo vs Kreatorzy 2010 3:1 (22:25, 25:17, 25:15, 25:22)
EKA vs Koszary II 3:1 (26:28, 25:19, 25:17, 25:10)
Kadeci II Progress vs Są Gorsi 1:3 (25:21, 20:25, 21:25, 12:25)

22.11.2009
Są Gorsi vs Ratusz 1:3 (18:25, 15:25, 25:22, 20:25)
Kreatorzy 2010 vs Iskra Kołaczkowo 2:3 (20:25, 25:21, 16:25, 25:20, 8:15)
Mały VIP vs Starostwo 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)

29.11.2009
Starostwo vs Ratusz 2:3 (15:25, 25:22, 16:25, 25:19, 3:15)
Kreatorzy 2010 vs Są Gorsi 1:3 (25:23, 22:25, 24:26, 23:25)
Mały VIP vs Kadeci II Progress 3:0 (25:14, 25:14, 25:13)
Koszary II vs Iskra Kołaczkowo 1:3 (25:23, 24:26, 13:25, 19:25)

06.12.2009
Kreatorzy 2010 vs Ratusz 1:3 (24:26, 25:17, 22:25, 26:28)
Są Gorsi vs Mały VIP 0:3 (22:25, 15:25, 20:25)
EKA vs Starostwo 3:0 (25:10, 25:23, 25:16)
Kadeci II Progress vs Koszary II 0:3 (13:25, 17:25, 17:25)

13.12.2009
Koszary II vs Są Gorsi 3:1 (25:11, 21:25, 25:19, 25:15)
Mały VIP vs Kreatorzy 2010 3:0 (25:13, 25:18, 25:11)

20.12.2009
Starostwo vs Iskra Kołaczkowo 0:3 (20:25, 21:25, 23:25)
Ratusz vs EKA 1:3 (15:25, 21:25, 25:21, 18:25)

10.01.2010
Iskra Kołaczkowo vs Ratusz 0:3 (21:25, 27:29, 22:25)
Koszary II vs Mały VIP 3:2 (20:25, 21:25, 27:25, 26:24, 15:10)
Kadeci II Progress vs Starostwo 1:3 (18:25, 30:28, 12:25, 23:25)
EKA vs Kreatorzy 2010 3:0 (25:10, 25:17, 25:13)

17.01.2010
Starostwo vs Są Gorsi 3:2 (21:25, 25:10, 17:25, 25:18, 15:5)
Koszary II vs Kreatorzy 2010 3:1 (25:22, 15:25, 25:16, 25:20)
EKA vs Iskra Kołaczkowo 3:1 (21:25, 26:24, 25:8, 26:24)
Kadeci II Progress vs Ratusz 0:3 (20:25, 24:26, 17:25)

07.02.2010
Kadeci II Progress vs Iskra Kołaczkowo 1:3 (16:25, 17:25, 25:21, 20:25)
Ratusz vs Mały VIP 0:3 (15:25, 17:25, 18:25)
Starostwo vs Koszary II 3:0 (25:15, 25:21, 26:24)
EKA vs Są Gorsi 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)

14.02.2010
EKA vs Kadeci II Progress 3:1 (25:9, 25:27, 25:18, 25:12)